Neden İnci Akü ?

İnci Akü , çeyrek asırlık tecrübesi  ve yılda 4 milyon adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin, Doğu Avrupa ve Ortadoğu’nun lider  akü üreticisi olmayı hedeflemektedir. Ülkemizde kalsiyum alaşımlı,  Tam Bakımsız ve  Gümüş Alaşımlı Tam Kapalı Sistem akü gibi pek çok ilke imza atan İnci Akü, yenilikçi ürünleriyle akü sektörünün teknoloji lideri olduğu gibi ,  66 ülkeye yaptığı satışla sektörünün ihracat liderliğini de sürdürmektedir. ISO TS 16949 , 14001 , 18001 gibi kalite , çevre , iş sağlığı ve güvenliği sertifikalarına sahip olan İnci Akü , yurtiçinde ve yurtdışında araç üreticilerine başarıyla hizmet vermektedir.

İnci Akü’nün Gümüş Alaşımlı Tam Kapalı Sistem Formul A Aküleri,  5 yıldır Türkiye genelinde  3500 noktada tüketiciye ulaşmakta olup, bugün toplam yenileme piyasası satışlarının %20’sini Formul A aküleri oluşturmaktadır.

27 yıllık birikim ve tam kapalı sistemde 5 yıllık tecrübe sonucunda “Akünün Altın çağı, İnci Akü Nano Gold” ile başladı.

Formul A

Formul A İnci Akü’ nün 2005 yılında piyasaya sunduğu Türkiye’ nin ilk tam kapalı sistem aküsüdür. Özel çift kapağı, gümüş kalay alaşımlı teknolojisi ve özel labirentli buşonları sayesinde tüm mevsim koşullarında yüksek performans ve güvenlik sunmaktadır. Formul A +2 Ah extra güç ile otomotiv üreticilerinin spesifikasyonlarını  karşılamakta  ve hatta aşmaktadır. Kapalı sistem kapağı sayesinde asit sızdırmaz ve minimumda su kaybı vardır. Böylelikle uzun ömrü süresince kesinlikle bakım gerektirmez. Modern ve dizel araçlar için idealdir.

 

Devamını oku...

Nano Kristal Teknolojisi

Özel kimyasal malzemeler ilavesiyle mükemmel  kristal  yapı oluşumu ve gözenekli pasta yapısı ile yüksek performans sağlar.  Özel bir prosesle üretilen pastası homojen yapı dağılımı ve aktif malzemenin ızgaraya daha sıkı tutunmasını  ve standart akülere göre %50 daha uzun ömür elde edilmesini sağlar.  Nano Gold  üstün teknik özellikleri sayesinde,  üst segment otomotiv üreticilerinin standartlarının da üzerindedir.

İnci Akü Nano Gold, üst segment araçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş yüksek kaliteli plakalara ek olarak, Nano Kristal Teknolojisi ile hazırlanmış özel pasta formülü sayesinde,  yeni nesil, yüksek elektrik tüketimi olan  araçlarda bile hiçbir bakım gerektirmeden, ekstra uzun ömür ve ekstra performans sağlamaktadır.

 

Devamını oku...

Supr A

Supr A İnci’ nin standart ihtiyaçlara cevap veren ekonomik aküsüdür. Eğer aracınızın çok yüksek elektrik ihtiyacı yoksa ama yine de uzun ömürlü ve güvenilir bir akü arıyorsanız Supr A tam size göre. Yarı kapalı sistem kapağı ve CA-CA teknolojisi ile Supr A size güvenilir bir başlangıç ve uzun ömür sunmaktadır.

 

 

Devamını oku...